Integrali administracinių paslaugų sistema

2017-03-30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Net ir neprisijungę prie sistemos galite atlikti valstybės archyvuose saugomų dokumentų aprašų paiešką modulyje „Aprašų paieška".

 

Paspaudę nuorodą „Prisijungti", būsite nukreipti į Elektroninius valdžios vartus, kuriuose autentifikuositės ir galėsite toliau naudotis sistema:

 

Modulyje „Elektroninės paslaugosgalite pateikti prašymą išduoti juridinį faktą patvirtinančius dokumentus. Jums tereikia išsirinkti norimą paslaugą ir užpildyti elektroninę prašymo formą. Savo prašymų būsenas galite stebėti modulyje „Mano užsakymai". Kokiu būdu pageidaujate gauti atsakymą iš valstybės archyvo, prašom nurodyti prašymo formos skiltyje „Papildoma informacija".

 

Per Integralią administracinių paslaugų sistemą galite užsisakyti dokumentus į valstybės archyvo skaityklą. Tai galima padaryti dviem būdais:

 

Modulyje „Aprašų paieška" susirasti norimą apskaitos vienetą (bylą) ir paspausti „Užsakyti". Užsakius visas norimas bylas, paspaudus nuorodą „Krepšelis" galima peržiūrėti užsakymą ir nurodyti norimą užsakymo įvykdymo datą ir laiką.

 

Jeigu modulyje „Aprašų paieška" neradote norimo užsakyti apskaitos vieneto (bylos), paspaudę ant nuorodos „Krepšelis" galite ranka suvesti norimo užsakyti apskaitos vieneto (bylos) informaciją: fondo numerį, apyrašo numerį, apskaitos vieneto numerį ir užsakyti.

Reikėtų įsidėmėti, kad vienu metu galima užsakyti ne daugiau kaip 10 bylų. Savo užsakymų būsenas galite stebėti „Mano užsakymai" modulyje.

Tam tikrais atvejais dėl itin didelio skaitytojų srauto valstybės archyvas gali pavėlinti Jūsų užsakymo atlikimo laiką, todėl rekomenduojame prisijungus prie sistemos ar kitu būdu susisiekus su valstybės archyvu pasitikrinti, ar nepasikeitė Jūsų užsakymo įvykdymo laikas.

 

DĖMESIO! Jeigu Jūsų norimas užsakyti dokumentas yra skaitmenintas ir skelbiamas interneto svetainėje www.e-paveldas.lt , sistema Jums pasiūlys skaityti dokumentą būtent toje svetainėje ir neleis jo užsakyti.

 

 

 

 

Kilus klausimų prašome kreiptis į
Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos
Dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo skyriaus
vyriausiąjį specialistą Andrių Zilnį
Tel. +370 5 265 2316
El. p. andrius.zilnys@archyvai.lt